Pakiety

  • Wszystkie
  • Oferta specjalna
  • Pakiety domki
  • Pokoje hotelowe

Pakiet Wielkanocny

Cena już od 365 zł od osoby za pakiet z kompletem świadczeń w pokoju dwuosobowym standard. W Bystre czeka na Ciebie czyste powietrze, trasy piesze i rowerowe, kontakt z bieszczadzką przyrodą. Spędź beztroskie święta w górach!

Ekonomiczny relax

Ceny od 329 zł od osoby za 5 noclegów ze śniadaniem. To nasza najlepsza oferta! Zarezerwuj pobyt i wyrwij się z miasta. Bieszczady to kontakt z przyrodą i aktywność na świeżym powietrzu przez cały rok.

Wakacje w górach

Cena od 782 zł za pakiet od osoby w pokoju standard. Aktywny urlop dla całej rodziny. Bezpłatne korzystanie z kortów tenisowych, siłowni, boiska do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej.

Lato w Bieszczadach

Podane ceny są cenami brutto za domek / 1 pakiet. Ośrodek zastrzega sobie prawo do zmiany cen. Pobyty rozpoczynają się o godzinie 16:00 w dniu przyjazdu, a kończą o godzinie 10:00. Wcześniejsze przybycie bez uzgodnienia może spowodować konieczność oczekiwania na domek

Wiosna w Bieszczadach

Podane ceny są cenami brutto za domek / 1 pakiet. Ośrodek zastrzega sobie prawo do zmiany cen. Pobyty rozpoczynają się o godzinie 16:00 w dniu przyjazdu, a kończą o godzinie 10:00. Wcześniejsze przybycie bez uzgodnienia może spowodować konieczność oczekiwania na domek.

Weekend w Bieszczadach

A może weekendowy wypad w Bieszczady? Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę weekendową. Choć na chwilę warto zmienić otoczenie i z dala od miejskiego zgiełku zaczerpnąć świeżego powietrza w Bystre.