Bystre w Bieszczadach

Czyli gdzie dokładnie ?

Centrum Wypoczynku BYSTRE położone jest w samym sercu Bieszczad w miejscowości o tej samej nazwie (teren Gminy Baligród) Obiekt położony jest przy głównej drodze prowadzącej z Sanoka do Cisnej.


Z Centrum Wypoczynku Bystre łatwo dostać się więc do każdego miejsca w Bieszczadach. Nieopodal obiektu znajduje się trasa turystyczna „Wielka Pętla Bieszczadzka”
Do Cisnej z CW Bystre jest 13 km, do Majdanu gdzie znajduje się stacja Bieszczadzkiej Kolejki Wąskotorowej jest ok 18 km. W okolicy znajdziemy dużo ciekawych miejsc takich jak: Zapora w Solinie, Mini Zoo w Lisznej, słynna „Chatka Puchatka” w Połoninie Wetlińskiej.

Tak czy inaczej wszystkie atrakcje Bieszczad począwszy od wyprawy w góry gdzie najbliżej nam do Rezerwatu przyrody Gołoborze, kamieniołomu, oraz jeziorek Bobrowych, czy nawet dalej do jeziorek Duszatyńskich, a skończywszy na wyprawie do Myczkowiec, na tamę Myczkowiecką, przejażdżkę drezynami, czy wizytę w rozlewni piwa Ursa Maior i całą masą innych atrakcji takich jak skansen w Sanoku.

Zamek z piękną kolekcją ikon, oraz obrazów i innych prac Zdzisława Beksińskiego, czy ruiny Klasztoru Karmelitów Bosych w Zagórzu, lub ruin średniowiecznego Zamku w Załużu – Monasterzec.

Do zobaczenia!!!

noclegi polańczyk, noclegi polańczyk, noclegi polańczyk, noclegi polańczyk

noclegi Polańczyk

Ośrodki Bieszczady