Pakiety

  • Wszystkie
  • Oferta specjalna
  • Pakiety domki
  • Pokoje hotelowe

Domek na weekend

Drewniane domki i Bieszczady to idealne połączenie na niezapomniany, wiosenny wypoczynek. To tutaj z jednej strony można zobaczyć śnieg leżący na połoninach, a z drugiej strony kwitnące kwiaty w dolinach. Jeśli marzysz o takim wypoczynku, nasze domki w Bieszczadach są dla Ciebie!

Długi czerwcowy weekend

W ten długi majowy weekend, naturalnie dostrzeż, oraz poczuj zapach i smak dzikiej bieszczadzkiej przyrody z dala od miejskiego zgiełku. Poznaj Bieszczady w nowej aktywnej bądź leniwej weekendowej odsłonie.

Weekend w Bieszczadach

Obudzić się w weekend, otworzyć oczy i zobaczyć… Bieszczady. Brzmi jak marzenie? Zamień je w rzeczywistość i sprawdź nasze noclegi w Bieszczadach w pokojach z widokiem na las i góry. To doskonały wybór dla każdego. Skorzystaj z naszego pakietu weekendowego w atrakcyjnych cenach!

Wiosna w Bieszczadach

Poznaj ofertę naszego ośrodka wypoczynkowego i zarezerwuj nocleg w Bieszczadach dla siebie i rodziny. Zobacz to niezwykłe miejsce o najpiękniejszej porze roku i skorzystaj z wielu naszych atrakcji na miejscu! Odkryj Bieszczady wiosną z naszym pakietem pobytowym!

Urlop w Bieszczadach

Domki w Bieszczadach to idealny pomysł na urlop w górskim stylu. Są urokliwe, wykonane z drewna i ogrzewane kominkiem, co tylko dodaje im uroku. Dzięki temu, że pomieszczą aż 9 osób, świetnie sprawdzą się dla rodzin z dziećmi. Sprawdź nasze domki w Bieszczadach w pakiecie pobytowym!

Wakacje w Bieszczadach

Spędź wakacje w najpiękniejszym zakątku Polski i wybierz nocleg w Bieszczadach w naszym ośrodku wypoczynkowym. Nasze pokoje zapewnią Ci wygodę i przestrzeń oraz dostęp do wielu atrakcji na miejscu! Sprawdź nasz pokoje w Bieszczadach w pakiecie wakacyjnym!

Wakacje w Bieszczadach

Letnie wakacje w Bieszczadach to coś, do czego zawsze chce się wracać. Nasze domki w Bieszczadach mogą je urozmaicić o urokliwe wieczory przy kominku, dostęp do boisk sportowych czy inną aktywność sportową. Dzięki nim każdy pokocha to miejsce!