Pakiety hotelowe

Weekend w Bieszczadach

Obudzić się w weekend, otworzyć oczy i zobaczyć… Bieszczady. Brzmi jak marzenie? Zamień je w rzeczywistość i sprawdź nasze noclegi w Bieszczadach w pokojach z widokiem na las i góry. To doskonały wybór dla każdego. Skorzystaj z naszego pakietu weekendowego w atrakcyjnych cenach!

Ferie zimowe 2022

Zima w naszych górach to piękna biała przygoda, którą pokochają absolutnie wszyscy. Właśnie dlatego nasz ośrodek wypoczynkowy oferuje nie tylko wspaniałe, rodzinne noclegi i wiele atrakcji, ale także prawdziwy wyciąg i stok narciarski w Bieszczadach! To idealne miejsce na relaks i aktywność w jednym.

Boże Narodzenie 2021

Nie ma nic piękniejszego niż Boże Narodzenie w górach. Nasze wygodne pokoje w Bieszczadach pozwalają spędzić ten magiczny czas w rodzinnym gronie, ciesząc się specjalnie przygotowanymi atrakcjami i niezapomnianym widokiem za oknem. Sprawdź nasz wyjątkowy pakiet na Boże Narodzenie!

Sylwester 2021/2022

Nasz ośrodek wypoczynkowy w Bieszczadach zaprasza na niezapomnianego Sylwestra! Piękny widok za oknem, niezapomniany grill z ogniskiem, bal do rana i atrakcje dla najmłodszych pozwolą doskonale bawić się każdemu. Dodatkowo, każdy z gości może odwiedzić znajdujący się w pobliżu prawdziwy wyciąg i stok