Poniżej podgląd stoku na żywo z naszej kamerki online

Stok narciarski i wyciąg narciarski w Bieszczadach

Jeśli narty w Bieszczadach, to tylko w Centrum Wypoczynku BYSTRE! Nasza stacja BYSTRE SKI i wyciąg narciarski to jedno z chętniej odwiedzanych miejsc w Bieszczadach zimą.

Sport i rekreacja

Nasz wyciąg narciarski – Bieszczady

Wyciąg narciarski znajduje się w odległości 50 m od naszego ośrodka. Oprócz nowoczesnego sprzętu oferuje także klimatyczny barek z kominkiem, w którym można ogrzać się, odpocząć i skusić się na coś do zjedzenia. W menu znajdują się m.in. lokalne przekąski, aromatyczna kawa, grzaniec, herbata czy czekolada na gorąco.

Bieszady noclegi

Bieszczady-noclegi-domki
bystre-nartybystre-narty

Nasz stok narciarski – Bieszczady

Stok narciarski oferuje dwie trasy zjazdowe. Początkujący narciarze lub dzieci mogą skorzystać z niebieskiej trasy o długości ok. 400 m, a bardziej zaawansowani z czerwonej trasy z homologacją FIS o długości ok. 800 m.

Stok znajduje się na południowej ścianie góry Dzidowa. Ma ona wysokość 713 m n.p.m i znajduje się na granicy Ciśniańsko–Wetlińskiego Parku Krajobrazowego. Z jej szczytu rozciąga się piękny widok na okolicę, a przy dobrej widoczności można dostrzec szybowisko w Bezmiechowej lub nocą serpentyny drogowe na Góry Słonne.