Podgląd stoku „Bystre Ski”

Stacja narciarska "Bystre Ski" zaprasza w grudniu 2021

Sport i rekreacja

Centrum Wypoczynku BYSTRE to oprócz noclegów także rekreacja. Między innymi posiadamy wyciąg narciarski. Góra Dzidowa znajduje się na granicy Ciśniańsko – Wetlińskiego Parku Krajobrazowego, jej wysokość to 713 m n.p.m. Ze szczytu rozciąga się piękny widok na okolicę, a przy dobrej widoczności można dostrzec szybowisko w Bezmiechowej, lub nocą serpentyny na Góry Słonne.

Bieszady noclegi1Wyciąg Bystre, Solina noclegi, Ośrodki Polańczyk, Domki Polańczyk, Wyciąg Bystre, Solina noclegi, Ośrodki Polańczyk, Domki Polańczyk, Wyciąg Bystre, Solina noclegi, Ośrodki Polańczyk, Domki Polańczyk

Wyciąg-góra-dzidowa
Bieszczady-noclegi-domki

Narciarze mogą korzystać z dwóch tras:

• CZERWONA 800 m (homologacja FIS),
• NIEBIESKIEJ 420 m.

Obie trasy w zależności od warunków pogodowych są ratrakowane. Dłuższa trasa jest bardziej wymagająca ze względu na stopień nachylenia, natomiast trasa niebieska jest trasą wręcz idealną do nauki jazdy na nartach, snowboardzie.

Na terenie wyciągu znajduje się także klimatyczny barek z kominkiem, w którym można odpocząć i skusić się na smakowitą przekąskę, aromatyczną kawę, grzaniec, herbatę czy czekoladę.

Stacja narciarska „Bystre Ski” w Bieszczadach zaprasza!

To jedno z chętniej odwiedzanych miejsc przez turystów korzystających ze sprawdzonych noclegów w Lesku, od którego jesteśmy oddaleni o 25 min jazdy samochodem.

bystre-nartybystre-narty