Bystre dla grup

Zapraszamy grupy zorganizowane do Centrum Wypoczynku Bystre. Górskie powietrze, piękno i bliskość natury zapewnia świetne miejsce na wypoczynek oraz integrację.

 

Obozy, kolonie czy zielone szkoły Centrum Wypoczynku Bystre

to wyjątkowy ośrodek dedykowany wypoczynkowi oraz aktywnej zabawie dzieci i młodzieży. Wymarzone miejsce dla tych, którzy uwielbiają przyrodę i relaks w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta. Zapewniamy bezpieczne warunki, przestronne pokoje oraz smaczne posiłki!

Konsole do gier
Boisko sportowe
Sala zabaw dla dzieci Bystrzaki
Wypożyczalnia rowerów górskich
Sala do tenisa stołowego

10°C
Warunki na stokuovercast clouds

Wycieczki grupowe oraz wyjazdy integracyjne 

Dla grup zorganizowanych każdorazowo przygotowujemy indywidualną ofertę pobytową wraz z pakietem atrakcyjnych opcji dodatkowych. Gwarantujemy doskonałe warunki oraz utrzymanie wysokiego poziomu na każdym etapie świadczonych usług.

Polecamy:
 - biesiadę w „Dymnej Chacie”,
 - ognisko z pieczeniem kiełbasek,
 - kolację z akcentem kuchni regionalnej,
 - wycieczki  rowerowe,
 - przejazd bryczkami po terenach widokowych Doliny  Rabskiego potoku,
 - kulig z pochodniami

 

Szkolenia i konferencje

Nasza oferta konferencyjna została opracowana tak, aby sprostać wymaganiom dotyczącym organizacji różnego rodzaju imprez i wydarzeń. Do dyspozycji Gości oddajemy przestrzeń konferencyjno-szkoleniową w dwóch niezależnych pomieszczeniach mogących pomieścić od 30 do 80 osób. Sale wyposażone zostały w projektor multimedialny EPSON H838B, duży ekran, sprzęt nagłośnieniowy  i dostęp do Wi-Fi. Dodatkowo dostępne są niezbędne materiały do prowadzenia prezentacji, jak flipcharty i wskaźniki.