O nas

Centrum Wypoczynku „BYSTRE” położone jest w samym sercu Bieszczad na terenie gminy Baligród, w odległości 15 km od miejscowości Cisna na szlaku prowadzącym do Wetliny i Połoniny Wetlińskiej oraz ok. 25 km od Zalewu Solińskiego.

Obiekt „Bystre” dysponuje 63 pokojami 1, 2, 3 i 4 – osobowymi, rodzinnymi pokojami studio oraz 5 całorocznymi domkami rekreacyjnymi. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, balkony oraz wyposażone są w TV. Domki posiadają 2-kondygnacje. Na pierwszym poziomie znajduje się salon z aneksem kuchennym i toaleta, natomiast na piętrze dwie sypialnie, rozkładana podwójna sofa w przestrzeni otwartej oraz łazienka. Domki ogrzewane są kominkami i mogą pomieścić max. 9 osób.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór pakietów pobytowych dla gości indywidualnych oraz grup. Na terenie obiektu istnieje możliwość zorganizowania szkoleń i konferencji. Dysponujemy 3 salami konferencyjnymi.

 1. Centrum Wypoczynku Bystre
 2. Pakiet dla aktywnych
 1. Domki rekreacyjne
 2. Bieszady noclegi

W zależności od potrzeb organizatora mogą one pomieścić od 25 osób do 120 osób w układzie kinowym. Podczas pobytu, w sezonie zimowym, nasi goście mogą korzystać z dwóch tras zjazdowych i wyciągu narciarskim zlokalizowanym 50m od naszego obiektu: czerwonej z homologacją FIS (długość 800 m) oraz niebieskiej (ok. 400 m) idealnej dla początkujących narciarzy oraz dzieci. W sezonie wiosenno – jesiennym na terenie Centrum Wypoczynku „Bystre” funkcjonuje wypożyczalnia rowerów górskich. Nasz obiekt sąsiaduje bezpośrednio z „Rezerwatem Przyrody Gołoborze” z licznymi trasami rowerowymi.

Na terenie Centrum Wypoczynku „Bystre” znajduje się kameralna „Dymna Chata”, jest to klimatyczne miejsce spotkań. Ponadto do dyspozycji gości oddajemy boisko do gry w piłkę nożną, boisko do siatkówki, kort tenisowy, sala z tenisem stołowym, miejsce do gry w bilard oraz sala do ćwiczeń.
Cały teren naszego kompleksu wypoczynkowego to 16 ha. Wyjątkowy Bieszczadzki mikroklimat, piękno i bliskość natury korzystnie wpływa na poprawę samopoczucia, zdrowia i wypoczynek zarówno rodzin z dziećmi, seniorów jak i osób aktywnie spędzających czas!
Oferta naszego Centrum Wypoczynku skierowana jest dla wszystkich, którzy tak jak my kochają Bieszczady.

 1. Domki w Bieszczadach
 2. Noclegi w Bieszczadach

Lokalizacja

Centrum Wypoczynku BYSTRE położone jest w samym sercu Bieszczad w miejscowości o tej samej nazwie (teren Gminy Baligród) Obiekt położony jest przy głównej drodze prowadzącej z Sanoka do Cisnej. Z Centrum Wypoczynku Bystre łatwo dostać się więc do każdego miejsca w Bieszczadach. Nieopodal obiektu znajduje się trasa turystyczna „Wielka Pętla Bieszczadzka” Do Cisnej z CW Bystre jest 13 km, do Majdanu gdzie znajduje się stacja Bieszczadzkiej Kolejki Wąskotorowej jest ok 18 km. W okolicy znajdziemy dużo ciekawych miejsc takich jak: Zapora w Solinie, Mini Zoo w Lisznej, słynna „Chatka Puchatka” w Połoninie Wetlińskiej.
Wszystkie te wyjątkowe atrakcje oraz bliskość tras turystycznych sprawiają, że jesteśmy jedną z najlepszych ofert noclegowych w Bieszczadach.

Pokoje

STANDARD 1 OSOBOWY

powierzchnia 14-16 m2

W każdym pokoju: łazienka, telewizor, balkon z widokiem na las i góry. Jeden z pokoi ma rozkładaną sofę, która może służyć jako dostawka.

STANDARD 2 OSOBOWY

powierzchnia 16-30m2

W każdym pokoju: łazienka, telewizor, balkon z widokiem na las i góry. Część pokoi ma rozkładaną sofę, która może służyć jako dostawka dla dwóch osób.

FAMILY STUDIO

powierzchnia całkowita 20-34m2

Wszystkie pokoje składają się z dwóch pomieszczeń: części dziennej z telewizorem i rozkładaną sofą, oraz sypialni z dwoma łóżkami. W każdym pokoju: łazienka, telewizor, balkon z widokiem na las i góry. Sofa może służyć jako dostawka dla 2 osób.

Domki

Posiadamy domki o powierzchni 49m2

W odległości 100 m od głównego budynku Centrum Wypoczynku Bystre znajduje się 5 drewnianych domków. Pod domki można podjechać samochodem. Domki są całoroczne – w zimie ogrzewane są kominkiem z którego ciepło jest rozprowadzane po wszystkich pomieszczeniach. Drewno jest wliczone w cenę wynajmu domku.

W każdym domku znajduje się:

 • salon z aneksem kuchennym
 • dwie sypialnie
 • antresola z rozkładaną kanapą
 • łazienka
 • oddzielna toaleta